Nazwa developera realizującego nieruchomość OLCHOWE TARASY, czyli Modern Home zobowiązuje – budowane przez nas domy są nowoczesne, naszpikowane innowacyjnymi rozwiązaniami, które mają mieszkańcom i użytkownikom nieruchomości zapewnić maksimum bezpieczeństwa i funkcjonalności, zachowując przy tym nienaganną estetykę i olbrzymią wygodę.

To właśnie dlatego budując domy w Olchowych Tarasach postawiliśmy na nowoczesne budownictwo. Podstawą domów są stopy monolityczne, betonowane bezpośrednio na miejscu budowy. Nie budujemy z prefabrykatu – wszystko robimy na miejscu – stropy są zaprojektowane konkretnie dla każdego budynku – nasi projektanci określili układ zbrojenia i sposób oparcia stropów na ścianach – w przypadku gotowych rozwiązań uzyskanie pożądanych przez nas efektów byłoby trudne do realizacji.

Stropy monolityczne wymagają bardzo solidnego i dobrze podpartego deskowania – zamiast tradycyjnego deskowania wybraliśmy wzmocnione deskowanie z dodatkowym zbrojeniem stropu. Do stawiania stropów używamy najwyższej jakości mieszanki betonowej, która zapewni bezpieczeństwo i stabilność całej konstrukcji.

Jakie są zalety zastosowania właśnie takiego rozwiązania jak stropy monolityczne?

 

  • Materiały do budowy z wykorzystaniem stropów monolitycznych posiadają wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa;
  • Można stawiać stropy monolityczne w bardzo nietypowych kształtach;
  • Stropy monolityczne mogą być niższe (cieńsze) niż klasyczne, a przy tym bardziej wytrzymałe;
  • W przypadku stropów monolitycznych nie występuje zjawisko klawiszowania;
  • Stropy monolityczne gwarantują doskonałą izolację dźwiękową;
  • Montaż jest praco- i czaso- chłonny, jednak efekty są znakomite – to jakość dająca gwarancję na zawsze.

Projektując domy w zabudowie bliźniaczej w nieruchomości OLCHOWE TARASY od samego początku wiedzieliśmy, że nie będzie tutaj miejsca na tanie i słabe rozwiązania – naszym priorytetem jest solidność i bezpieczeństwo, które udaje nam się zagwarantować dzięki budowie według najnowszych standardów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sprzętów.

Szukasz domu na zawsze? Sprawdź ofertę OLCHOWYCH TARASÓW już teraz!