Deweloper Modern Home realizuje inwestycję OLCHOWE TARASY w Zielonej Górze – nasza inwestycja, jak sama nazwa wskazuje zlokalizowana będzie przy ulicy Olchowej. Naszym założeniem było stworzenie bardzo kameralnego zamkniętego osiedla w zasadzie w centrum Zielonej Góry. Chcieliśmy stworzyć enklawę dla tych, którzy chcą zamieszkać w centrum, a jednocześnie potrzebują odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Docelowo cała inwestycja przeznaczona będzie dla sześciu rodzin. W ramach Olchowych Tarasów powstaną 3 dwulokalowe budynki mieszkalne, potocznie zwane bliźniakami. Każdy budynek będzie miał dwa niezależne wejścia, do tego po dwa miejsca parkingowe i własny ogródek.

Co nas wyróżnia:

 

  • Osiedle będzie ogrodzone – będzie to teren zamknięty i niedostępny dla osób z zewnątrz.
  • Osiedle zlokalizowane jest niemal w ścisłym centrum Zielonej Góry
  • Budynki wykonane są według nowoczesnych standardów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów.
  • Domy charakteryzują się nowoczesnym designem, łączącym piękno i funkcjonalność.
  • Wybierając dom w zacisznym osiedlu OLCHOWE TARASY zyskujesz gwarancję jakości i atrakcyjnej ceny w stosunku do tego, co otrzymujesz.

 

Czym charakteryzują się budynki?

Projekt zakłada wykończenie budynków, zgodnie z obowiązującymi nowoczesnymi normami i standardami. Wszystkie mury domów budowane są z bloczków Silka, natomiast ścianki działowe powstają na bazie bloków Ytong. Przy budowie zastosowaliśmy stropy monolityczne, które cechują się większą wytrzymałością, a także płaski dach, który jest ocieplony i pokryty papą termozgrzewalną.

Wewnątrz domów znajdują się betonowe monolityczne schody wewnętrzne.

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa, ciszę i optymalną temperaturę, w budowie zastosowano wysokiej jakości aluminiowe okna trzyszybowe oraz drzwi antywłamaniowe. Kondygnacje mają około 3 metrów wysokości.

Domy będą izolowane termicznie – zapewni im to termoizolacyjna elewacja na każdym budynku. W zależności od upodobań właścicieli domu, możemy zaproponować ogrzewanie podłogowe lub grzejniki w pokojach i łazienkach.

Stawiając na nowoczesne rozwiązania, zadbaliśmy również o instalację rekuperacji powietrza, instalacje alarmowe, instalacje elektryczne i telewizyjne, domofon. Na życzenie właściciela domu, możemy również zaaranżować taras dachowy, zamontować elastyczne żaluzje zewnętrzne i wdrożyć rozwiązania określone mianem Inteligentny dom. Ciekawą opcją jest również centralny odkurzacz, każdy z domów będzie posiadał specjalne szyby wentylacyjne umożliwiające załączenie takiego rozwiązania.