Domy Olchowe Tarasy – skąd ta nazwa?

Domy Olchowe Tarasy w Zielonej Górze są inwestycją o niezwykle ciekawej lokalizacji – z jednej strony w centrum miasta, a z drugiej – w uroczym zaciszu. Z dala od szumu miasta, w otoczeniu terenów zielonych, oferującą relaks po męczącym dniu. Jeżeli poszukujesz takich rozwiązań, to oferta właśnie dla Ciebie. Z Domów Olchowe Tarasy wszędzie jest jednocześnie wystarczająco blisko i na tyle daleko, aby poczuć się jak na wakacjach w uroczym, wolnym od natrętnego gwaru cywilizacji miejscu.

O czym szumią Olchowe Tarasy?

Nazwa Domy Olchowe Tarasy jest nieprzypadkowa – kompleks mieści się bowiem przy ulicy Olchowej. Ale wiemy, że nazwa Olchowe Tarasy to nie tylko adres: to także zapowiedź chłodu w upalne dni, delikatnego, uspokajającego szumu liści, a przede wszystkim – wszechobecnej zieleni. Czyż wypoczynek w takim miejscu nie poprawi nam od razu nastroju?

Wszystko zależy od nastawienia

Poza tym, o ile przyjemniej wybrzmiewa nazwa Olchowe Tarasy, gdy podajemy komuś nasz adres niż gdyby nazwa ulicy kojarzyła się ze zgiełkiem wielkiego miasta. Świadomość, że po dniu ciężkiej pracy zmierzamy na ulicę – powiedzmy – Przemysłową, nie nastraja nas zbyt optymistycznie. Ulica Olchowa, przy której mieszczą się Domy Olchowe Tarasy to zielone zacisze, do którego wraca się z chęcią i przyjemnością.

Niech nie zwiedzie Was nazwa

Pomimo tej zacisznej, niemal sielskiej lokalizacji i nazwy, Domy Olchowe Tarasy to inwestycja o najnowocześniejszej formie architektonicznej i technologii wykonania. Uwagę zwraca ciekawa bryła budynku, zaaranżowane tereny zielone w pobliżu obiektu, wygodne drogi dojazdowe i miejsca parkingowe to niewątpliwe atuty obiektu. Kompleks opiera się na energooszczędnych, przyjaznych środowisku rozwiązaniach technologicznych, zapewniających komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień. Osiedle jest wyposażone w monitoring, system „inteligentny dom”, nad czystością powietrza wewnątrz pomieszczeń czuwa rekuperator. Niewątpliwą nowością są tarasy dachowe, które pozwolą na chwilę wytchnienia w poczuciu całkowitego oderwania od codziennego pośpiechu, a zewnętrzne elektryczne żaluzje ochronią nie tylko przed nadmiarem słońca, ale i intruzami.

Liczy się każdy szczegół

Domy Olchowe Tarasy to oferta dla Klienta wymagającego i oczekującego najwyższej jakości. Zadbaliśmy o to, aby przy powstawaniu Domów wykorzystane zostały najlepsze rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Dzięki temu każdy dzień, spędzony w zaciszu Olchowych Tarasów będzie prawdziwą przyjemnością.